Scroll Top

Bank Spółdzielczy zmienił się dla Ciebie w InoBank

Zmieniliśmy się.  Dla Ciebie! 

InoBank Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu to nowa odsłona jednego z  najstarszych  polskich banków na Kujawach  i dostawca nowoczesnych rozwiązań finansowych dla klientów indywidualnych, biznesu i sektora rolnego.

Chcemy podkreślić jeszcze mocniej naszą lokalną tożsamość, uwypuklić znaczenie, jakie Miasto, Gmina i Powiat Inowrocławski mają dla całej społeczności naszego Banku – mówi Prezes inoBanku Beata Wierzbicka-Skroś – Dojrzeliśmy do nowego otwarcia w zakresie komunikacji z naszymi Klientami.

Oferujemy  nowoczesne rozwiązania finansowe, dlatego chcemy, żeby  nasz wizerunek i kanały komunikacji oddawały w pełni współczesne oblicze naszego Banku.

Jedną z głównych zmian  jest nowy system identyfikacji wizualnej, który w plastyczny sposób oddaje historię inoBanku. Nowe logo to scalony kłos zboża i konturów Polski, łączących się symbolicznie na Kujawach.  Nowoczesna i wyrazista część typograficzna  wyraża dynamikę i stabilne fundamenty działalności  inoBanku.

InoBank niezmiennie pozostaje zrzeszony w  polskiej grupie banków spółdzielczych – SGB (Spółdzielcza Grupa Bankowa).

Co ważne, dla wszystkich Klientów inoBanku Banku Spółdzielczego
w Inowrocławiu  nie ulegają zmianie  warunki i zasady korzystania z  produktów bankowych.

Dla naszych Klientów dostępna będzie nowa witryna internetowa  – dodaje Prezes Beata Wierzbicka-Skroś – Niezmienne pozostaje nasze dążenie do zapewnienia Klientom usług na najwyższym poziomie i troska o ich bezpieczeństwo finansowe. W naszej pracy zawsze kierujemy się dewizą  Banku: „Solidny, jak nakazuje tradycja. Nowoczesny, jak wymaga przyszłość”.

I to z myślą o przyszłości zmieniamy się w inoBank.