Scroll Top

Leasing

Z przyjemnością informujemy, że wraz z naszym partnerem biznesowym, firmą SGB Leasing Sp.z.o.o, należącą do Spółdzielczej Grupy Bankowej, poszerzyliśmy naszą ofertę produktów o leasing i pożyczkę leasingową.

SGB Leasing Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 25 lat i z powodzeniem wspiera plany inwestycyjne przedsiębiorców proponując bogatą ofertę produktową. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Państwu wysoką jakość świadczonych usług na każdym etapie współpracy.

Leasing to wciąż jedna z najpopularniejszych i najbardziej korzystnych form finansowania inwestycji przez przedsiębiorców. Środki trwałe niezbędne do prowadzenia Twojej Firmy możesz sfinansować za pomocą leasingu podnosząc w ten sposób konkurencyjność prowadzonej działalności bez angażowania własnego kapitału. Decydujesz o wysokości rat, opłaty wstępnej i wartości wykupu, wypracowując z Twoim Doradcą elastyczny harmonogram spłat, dopasowany do Twoich potrzeb i możliwości.

TWOJE KORZYŚCI:

 • Szybka decyzja, nawet w 24h bez zbędnych formalności w procedurze uproszczonej
 • Kompleksowa obsługa od finansowania, poprzez rejestrację do ubezpieczenia
 • Krótki czas uruchomienia umowy
 • Atrakcyjne oprocentowanie
 • Elastyczne, jasne i przejrzyste warunki umowy
 • Doradztwo i opieka eksperta na każdym etapie umowy
 • Niestandardowe rozwiązania dla skomplikowanych przedsięwzięć inwestycyjnych

CECHY OFERTY:

 • Finansowanie nowych i używanych pojazdów, maszyn i urządzeń
 • Leasing operacyjny, finansowy, finansowy VAT marża, zwrotny
 • Okres finansowania do 120 miesięcy
 • Udział własny od 0% – wysokość uzależniona od rodzaju przedmiotu oraz kondycji finansowej klienta
 • Raty równe, degresywne, sezonowe
 • Atrakcyjne pakiety ubezpieczeniowe majątkowe i komunikacyjne – jednoroczne oraz wieloletnie, możliwość rozłożenia ubezpieczenia na raty.

OFERUJEMY LEASING NA:

Samochody osobowe i dostawcze do 3,5t

Procedura uproszczona

Chcesz być bardziej mobilny, aby zwiększyć konkurencyjność swojej firmy? To znaczy, że potrzebujesz samochodu. Dzięki leasingowi z SGB Leasing możesz łatwo sfinansować potrzebny samochód nowy lub używany, korzystając z uproszczonej procedury! To idealne rozwiązanie. Idealne, bo szybkie, łatwe i tanie.

Procedura standardowa

Chcesz, aby Twoja firma prężnie się rozwijała i mogła skutecznie konkurować na rynku? Aby to osiągnąć, potrzebujesz kolejnych samochodów do swojej firmy? Zastanawiasz się jaki samochód wybrać: nowy czy używany, osobowy czy dostawczy? Wychodząc naprzeciw tym rozważaniom stworzyliśmy ofertę, dzięki której sfinansujesz dowolny rodzaj pojazdu o ładowności do 3,5 tony.

Samochody dostawcze

Twoja firma działa w branży transportowej, produkcyjnej lub usługowej? W codziennej pracy wykorzystujesz środki transportu  Chcesz korzystnie pozyskać dla swojej firmy nowe środki transportu, aby stać się bardziej atrakcyjnym i konkurencyjnym graczem na rynku? Jeśli tak, to skorzystaj z naszej oferty na finansowanie.

Maszyny i urządzenia przemysłowe

Każdy przedsiębiorca wie, że rozbudowany i nowoczesny park maszynowy buduje pozycję firmy na rynku i generuje wzrost zysków. Dlatego nie zwlekaj z decyzją i zacznij finansować swój biznes razem z nami. Niezależnie od rodzaju maszyny lub urządzenia, którego aktualnie potrzebuje Twoja firma, sfinansujemy je dla Ciebie ponieważ jak nikt inny rozumiemy, że posiadanie przez firmę specjalistycznych narzędzi pracy jest często warunkiem niezbędnym do prowadzenia działalności gospodarczej i jej dalszego rozwoju.

Finansowanie fotowoltaiki

Nie jest Ci obojętny pogarszający się stan naszego środowiska naturalnego, chcesz być bardziej eko i równocześnie uniezależnić się od rosnących cen energii elektrycznej? Jeśli tak to skorzystaj z naszej oferty, dzięki której w szybki i sprawny sposób sfinansujesz swoją własną minielektrownię i zaczniesz produkować czystą energię prosto ze słońca!

Maszyny i urządzenia rolnicze

Leasing maszyn i urządzeń rolniczych to forma finansowania inwestycji, która niezmiennie zyskuje na popularności. Rozwój gospodarstwa rolnego i leśnego wymaga ogromnych nakładów finansowych, a nie wszyscy rolnicy i przedsiębiorcy mogą pozwolić sobie na jednorazowy, wielotysięczny wydatek na zakup niezbędnej maszyny.

Transport ciężki

Twój biznes działa w branży transportowej, produkcyjnej lub usługowej? W codziennej pracy korzystasz ze środków transportu ciężkiego takich, jak: samochody ciężarowe powyżej 3,5 tony, ciągniki siodłowe, naczepy, przyczepy itp.? Sprawdź naszą ofertę finansowania!

a.jozwiak
Anna Jóźwiak
Doradca Biznes
Anna Gruszka-Kaleta
Doradca Biznes