Scroll Top

Kredyt gotówkowy EKO

Marzy Ci się zakup nowej instalacji grzewczej,a może musisz wymienić swój stary sprzęt AGD na nowy? Zrealizuj swoje plany, dbając jednocześnie o środowisko. Skorzystaj z naszej oferty kredytu gotówkowego i BĄDŹ EKO!

Możliwe cele kredytowania:

 • zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej,
 • zakup i montaż nowej instalacji grzewczej,
 • docieplenie budynku,
 • wymiana stolarki okiennej i drzwiowej,
 • zakup i instalacja przydomowej ekologicznej oczyszczalni ścieków,
 • zakup sprzętu AGD klasy A+++

Podstawowe warunki kredytowania:

 • maksymalna kwota kredytu do 80.000,00 zł
 • okres kredytowania do 60 miesięcy
 • oprocentowanie zmienne 11,84% w skali roku (na które składa się WIBOR 3 M i stała marża Banku)
 • prowizja przygotowawcza 1,99% od kwoty udzielonego kredytu
 • obowiązek dostarczenia w terminie 6 miesięcy od dnia uruchomienia kredytu faktur potwierdzających realizację inwestycji na minimum 60% kwoty udzielonego kredytu z zastrzeżeniem podwyższenia oprocentowania do poziomu warunków standardowych przyjętych dla kredytu gotówkowego.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO)  dla  reprezentatywnego przykładu konsumenckiego kredytu gotówkowego EKO wynosi 14,79% dla następujących założeń: całkowita kwota kredytu wynosi 10.000,00 zł, oprocentowanie zmienne w wysokości 11,84% w stosunku rocznym na które składa się  zmienny WIBOR 3M na dzień 17.06.2024r.  wynoszący 5,85% i stała marża Banku  w wysokości 5,99%, okres kredytowania  24 miesiące. Kredyt spłacany w 24 miesięcznych stałych ratach kapitałowo-odsetkowych w wysokości 471,73 zł; ostatnia rata wyrównująca w wysokości 428,35 zł. Na całkowity koszt kredytu w wysokości 1.477,14  zł składa się prowizja w wysokości 199,00zł, odsetki 1.278,14 zł. Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu oraz całkowitego kosztu kredytu wynosi 11.477,14  zł. Kalkulacja została sporządzona na dzień 28.06.2024r. na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania uzależnione są od wyniku oceny wiarygodności i zdolności kredytowej Klienta, daty uruchomienia kredytu oraz terminu regulowania zobowiązań. Szczegóły związane z zabezpieczeniem i obliczeniem zdolności kredytowej można uzyskać w InoBank Banku Spółdzielczym w Inowrocławiu. Niniejszy materiał ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu ustawy z dnia 23 kwietnia 1964r. Kodeks cywilny.

AGNIESZKA-GORZYCKA
Agnieszka Gorzycka
Doradca klienta
ILONA-EBERTOWSKA-200x300 (1)
Ilona Ebertowska
Doradca klienta
BEATA-NOWAKOWSKA
Beata Nowakowska
Doradca klienta
MONIKA-MROZ
Monika Mróz
Doradca klienta
KINGA-JASKULSKA
Kinga Jaskulska
Doradca klienta
DSC_8879
Anna Krzyżanowska
Doradca klienta
Agata Chrzanowska
Doradca klienta
a.jozwiak
Anna Jóźwiak
Doradca Biznes
Anna Gruszka-Kaleta
Doradca Biznes
DOKUMENTY DO POBRANIA:

Dla klientów współpracujących z Bankiem od  minimum 6 miesięcy