Scroll Top

Przegląd nowości Banku Spółdzielczego w Inowrocławiu

Szanowni Klienci!

Za nami Święto Plonów i jego obchody podczas Gminnych Dożynek Gminy Inowrocław w Pławinie. Dziękujemy Państwu za wspaniale spędzony czas, możliwość spotkania z Państwem i wiele wartościowych rozmów. Podczas tegorocznych Dożynek dużą uwagę skupiliśmy na zapewnieniu atrakcji ich najmłodszym uczestnikom. Podjęliśmy także wiele istotnych tematów z perspektywy bezpiecznego korzystania z bankowości internetowej, która już na stałe zagościła w Państwa i naszych progach.

 

Serdecznie zachęcamy do edukacji finansowej dzieci! Wśród wielu oferowanych przez nasz Bank produktów znajdziecie Państwo rachunek dedykowany naszym najmłodszym Klientom, który pozwoli im od najmłodszych lat nabywać doświadczenie w zarządzaniu środkami finansowymi. Konto Junior to pierwszy krok dzieci do świata bezpiecznej i odpowiedzialnej bankowości!

 

Uśmiechamy się do naszych najmłodszych Klientów i wspieramy ich w zapoznaniu się ze światem finansów. Juniorom między 13 a 18 rokiem życia, którzy założą rachunek Junior w naszym Banku dorzucimy aż 150 zł dodatkowego kieszonkowego!

 

Wszelkie szczegóły dotyczące bankowości dla Juniorów znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook. Zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu z naszymi Doradcami, którzy chętnie odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania!

 

Wszystkiego dobrego!